Konkurs – wygraj Jedyny Taki kalendarz

Święta i Nowy Rok, to czas kiedy większość z nas zwalnia tempo życia, zastanawia się nad swoim dotychczasowym życiem i planuje co zrobi, zmieni i osiągnie w przyszłym roku.

Nowy Rok to doskonały czas do tego, aby coś zmienić. Nie bez powodu właśnie wtedy podejmujemy postanowienia. Zostawiamy Stary Rok a z nim chcielibyśmy porzucić złe nawyki, destrukcyjne myśli, niechciane uczucia. Dla wielu Nowy Rok jest symbolem szansy na odmianę dotychczasowego życia.

Według mnie każdy dzień jest dobry, aby wprowadzać nowe postanowienia, plany i cele w swoją codzienność. Tak naprawdę Nowy Rok jest dobrym motywatorem do tego, aby to zrobić.

Chcę Was zachęcić do tego, abyście tworzyli plany i cele, które spowodują, że Wasze marzenia się spełnią. Aby Was do tego zachęcić zapraszam do udziału w konkursie – wystarczy podzielić się swoim marzeniem. Osoby, które będą mieć te najbardziej ujmujące zostaną nagrodzone kalendarzami na 2016 rok, które dostałam od Fundacji Jedyna Taka.

Konkurs odbywa się na Facebooku na Juliczy.

Weź udział w konkursie!

 

Tak na marginesie, to wpisy na blogu nie są umieszczane każdego dnia, krótkie informacje i dawkę dobrej energii znajdziecie właśnie na facebookowej Juliczy – gdzie serdecznie Was zapraszam!

 

🌟🌟🌟 WYNIKI KONKURSU 🌟🌟🌟
Kalendarze na 2016 rok wygrywa:
Kasia Bogacka – za pozytywne planowanie, ale również docenianie tego co już było
oraz
Natalia Szostek – za przekonanie, że jeśli zadbamy o najważniejsze osoby i sprawy w naszym życiu, cała reszta ułoży się tak jak trzeba.

Serdecznie gratuluję i wszystkim życzę, aby Wasze noworoczne marzenia się ziściły!

 

Dodaj komentarz